Endüstriyel Zemin-Microcement Türkiye

Mikro Beton nedir?

Microcement, evinize çarpıcı bir çağdaş görünüm kazandıran bir malzemedir - ancak beton kullanmanın neden olabileceği pratik engeller olmadan. Zeminlere, duvarlara, merdivenlere ve girintilere ince bir şekilde uygulanabilen çimento esaslı dekoratif bir malzeme dir.Aynı zamanda mikro-beton olarak da bilinen mikroformasyon, ev ortamları için pratik olmasına rağmen, en çarpıcı son katları yaratır. Bir iç veya dış yüzey olarak aynı derecede pratik ve çarpıcı. Mikro kaplama çok ince ve hafif olduğundan, normalde beton almaya yetecek kadar güçlü olmayacak yüzeylerde beton görünümünü oluşturabilir. Bu, inanılmaz çeşitli konum ve ortamlarda pürüzsüz, zarif beton bir görünüm yaratabileceğiniz anlamına gelir.

Mikro Beton Uygulama Alanları,

Bir hammadde olarak, son derece dayanıklı ve esnek bir yüzey oluşturmak için mikro su ya su ya da reçine ile birleştirilir. Olağanüstü yapıştırma özellikleri sayesinde, mevcut beton, fayans ve kat veya OSB levhası gibi kompozit kereste dahil neredeyse tüm yüzey altı (veya alt tabaka ) yüzeylerine uygulanabilir.

Mikro Beton Uygulama

Mikroformasyon elle uygulanır, yani ek yerlerine veya derzlere ihtiyaç yoktur. Mikroçekimi kusursuz ve pürüzsüz bir zemin oluşturmak için kullanabilirsiniz - bakması sadece dramatik değil aynı zamanda bakımı kolay olan. Mikro boşlukları çok çeşitli renklerde, tonlarda ve cilalarda özelleştirmenize yardımcı olabilir.

Mikro Beton Özellikleri Nedir?

Microcement inanılmaz derecede pratik ve işlevseldir. Hijyeniktir, temizlemesi kolaydır ve lekesiz olması için diğer malzemelerle son derece iyi karşılaştırır. Aynı zamanda kalıp içermez. Formülasyonuna bağlı olarak, mikro tabaka ayrıca kayma önleyici özelliklere sahiptir - bu da güvenli bir yüzeydir.sık ve yoğun olarak kullanılan tüm ortamlar için ideal bir çözümdür.