StoneCarpet, Taş Halı Nedir

StoneCarpet (Taş Halı) Dekoratif, Ticari, Iç ve dış mekan Döşeme Sistemidir
Yüksek kaliteli pigmentler sayesinde , hassas şekilde seçilen boyutlandırma, çevreye duyarlı arıtma işlemleri, üreticilerin sertifikası ve nitelikli kurulum, döşeme yatırımınızın başarısını sağlayacaktır. StoneCarpet,(Taş Halı) başlangıç ??planlarından son el sıkışmasına kadar her adımda müşterilerimizin yanındayız.


Mimarlar Ve İç Mimarlar İçin Tasarım Esnekliği Sağlar


StoneCarpet, (taş halı) diğer döşeme seçeneklerine göre daha ekonomik ve bakımı daha kolay olan tamamen doğal, son derece dayanıklı, kaymaya dayanıklı ve kesintisiz zemin alternatifidir. StoneCarpet (taş halı) düzenli olarak kuru vakumlama ve yılda bir kez sıcak su çıkarma temizliği ile temiz tutulabilmesi mümkün dür


Peki StoneCarpet (Taş Halı) Avantajları Nelerdir?

  • Neredeyse sınırsız tasarım özellikleri Sunar
  • Proje için özelleştirilmiş renk Seçenekleri

  • Diğer sert yüzeyli ürünlerden farklı olarak akustik Oluşu

  • Dökülme,zamanla solma, kar ve su barındırmaz

  • Kayma yapmaz

  • Kimyasallara ve lekelere karşı son derece dayanıklı dır

  • Bakım ve temizliği çok kolay

  • Eğitimli ustalar tarafından uygulanması önerilir

Taş Halı Renklendirme Nasıl Yapılır?


Renkler, neredeyse her projede "özel" bir renk oluşturmak için harmanlanır. Temsilcinizin yardımıyla özel renkler oluşturulabilir. StoneCarpet(taş halı), bir zamanlar nehir yatağı olanlardan çıkarılan 2-3 milimetre büyüklüğünde bireysel kuvars taşlarından oluşur. Bu taşlar boyut, şekil ve kalite açısından birçok kez taranır, daha sonra gereksinimlerimizi karşılamak için yıkanır ve işlenir. Daha sonra bilgisayar kontrollü bir süreçte en yüksek kalitede pigmentlerle renklendirilir ve sürekli renk güvenilirliği sağlamak için izlenir.

Teknolojik olarak mevcut olan en yüksek kalitede ürünü elde etmek için spesifikasyonlarla üretilmiştir. Kuvars taşlarının bir, iki veya üç elemesi değil, aslında optimum boyut, şekil ve kalite elde etmek için istenmeyen taşların ortadan kaldırılması sürecinde sekiz farklı ekran kullanılır. Sonuçlar, göze en hoş gelen parlaklık ve güzellikte büyütülür.