Infinito Pastello Stone Carpet Nedir?

StoneCarpet bakım sonrası bakım maliyetlerinde etkileyici bir avantaj sağlar. Rutin bakım, basit kuru vakumlama ile gerçekleştirilir. Sıcak su ekstraksiyonu ile kolay genel temizlik tavsiye edilir ve programlı bakım şartlara ve gereksinimlere göre yapılır. Temizlendikten sonra döşemeye hemen trafikten erişilebilir. Çok çeşitli bakım ürünleri mevcuttur. Gereksiz kuruma süresi yok; önceki görünümüne tamamen geri doner. StoneCarpet, perakende mağazaları, otomobil galerileri, sağlık tesisleri, müzeler, sanat galerileri, kiliseler, ofisler ve ortak alanlar için bariz bir seçimdir

Neden Infinito Pastello Stone Carpet?

STONE CARPET,RENK VE TASARIM SAYESİNDE STONECARPET, ÜRÜNLERİ DİKKATLERİNİ DAĞITMAK YERİNE SHOWROOM ORTAMINDA TAMAMLAYICI NİTELİKTE DOĞAL BİR ŞEKİLDE ÖDÜNÇ VEREN BİR GÖRÜNÜM ELDE EDEBİLİR.

Infinito Pastello Stone Carpet Tercih Edilmeli?

40 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR AVRUPA'DA STANDART BİR ZEMİN KAPLAMASI İŞLEMİ OLARAK KABUL EDİLEN STONECARPET, ULUSLARARASI ZEMİN KAPLAMA ENDÜSTRİSİNE YENİ KATILAN BİR FİRMA DEĞİLDİR.

ÇOK SAYIDA TEST, BU DOĞAL ÜRÜNÜN GÜZELLİĞİNİN SADECE GÖRÜNÜM SEVİYESİNİ KORUMA, BAKIM MALİYETLERİNİ AZALTMA VE GÜNLÜK OLARAK LEKELENMEYE KARŞI KOYMA YETENEĞİNDEN SONRA İKİNCİ OLDUĞU SONUCUNA VARIYOR.

ÇEŞİTLİ GELENEKSEL DÖŞEME UYGULAMALARI İLE REKABETÇİ FİYATLARA SAHİP OLAN STONECARPET, BEKLENMEDİK AKUSTİĞİ VE "YUMUŞAK" YÜRÜYÜŞÜYLE ??ENTRİKA HİSSİ VERİYOR;

GELENEKSEL DÖŞEMEDEN GÖZLE GÖRÜLÜR BİR KALKIŞ.

MODA ODAKLI GELECEK SEÇİMİNİZ