Brüt Beton Görünümlü Sıva-Kalekim Betonart

Kalekim Betonart-Beton Görünümlü Boya,Brüt Beton Görünümlü Sıva,brüt beton görünümlü kaplama,Mimari tasarım ve dekorasyon ve iç mimari trendleri sürekli değişme eğiliminde ve Bu alanlarda hizmet veren firma ve uzman sayısı o kadar çok ki artık, özgün tasarımlara imza atamayanların bu hızlı değişen dünyada sağlam bir yer edinmesi çok da münkün olmayabiliyor.

Yapılar Özüne Dönüyor

Brüt Beton Görünümlü Sıva-Türkiye’de ilk kez Kalekim,tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü boya ile yapılar özüne döndü..İç ve dış cephelere estetik bir görüntü kazandıran dekoratif sıva ürünü ,modern mekanların yeni gözdesi olarak, farklı ihtiyaçlara kapsamlı çözümler  sunmaya devam ediyor.
Bugüne kadar bir yapı malzemesi olarak kullanılan brüt beton,Betonart ile, başta mimarlar olmak üzere profesyoneller için özel bir dekorasyon malzemesine dönüştü.

 

Brüt Beton Görünümlü Sıva-Kalekim Betonart,İç ve dış cephelerde kullanıma uygun olan Brüt Beton Görünümlü Sıva,kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yüzeylerin yanı sıra alçı sıva, alçıpan, sabitlenmiş kontrplak ve eski boyalı yüzeylere uygulanabiliyor.