Kale Artcrete Uygulama Alanları

Mermer Görünümlü Duvar Boyası,Yeni ürün geliştirme sürecinde sektörde fark yaratan Kale Boya, inşaat sektörüne yönelik ürün gamında, ağırlık olarak su bazlı iç ve dış cephe boyalarına yer veriyor. Yenilikçi projeleriyle de öne çıkan Kale Boya ayrıca dekoratif sıvalar, yüzey hazırlık malzemeleri, binlerce renk imkanı sunan renklendirme sistemi ve sentetik esaslı boya ve ahşap koruyucu ürünleri ile farklı ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunuyor.

Kale Boya’nın, tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunduğu yenilikçi ürünlerinden bazılarını şöyle sıralayabiliriz: Kale Boya, sıradanlıktan sıkılan ve yaşam alanlarını farklılaştırmak isteyenlere sihirli mekanlar yaratan ‘İS7ANBUL’ serisininzengin dekoratif seçeneklerini sunuyor. Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Kale Boya’nın İS7ANBUL‘Orion’, ‘Antique’ ve ‘Aura’ ürünleri ile büyüleyici mekanlar yaratıyor. Koleksiyonun yeni ürünlerinden, kumlu, metalik dokuya sahip iç cephe boyası İs7anbul Orion, tüketicileri alışılmışın dışında dekorasyon alternatifleri ile buluşturuyor. 

Kale Boya’nın Artcrete’e ürünü yakın zamanda ödüle layık görüldü. Bize bu ürününüzün özelliklerinden bahseder misiniz?
Kalekim çatısı altında faaliyet gösteren Kale Boya, mineral esaslı mermer görünümlü dekoratif kaplama malzemesi ‘Artcrete’ ile yapı sektörünün prestijli ödüllerinden RAF Yapı Malzemesi Ödülü’ne layık görüldü.