ALLİGATOR KRATOS-Beton Renkli Boya

ALLİGATOR KRATOS-Beton Renkli Boya,Alligator Kratos iç ve dış cephede kullanılabilen, mala ile uygulanıp desen verilebilen brüt beton görünümüne sahip dekoratif, akrilik esaslı kullanıma hazır renkli sıvadır.

UYGULANACAK YÜZEYLER

Alligator Kratos uygulanacak tüm yüzeyler ürünü taşıyabilecek durumda, düzgün, sağlam, temiz ve kuru ve yağdan tozdan arındırılmış olmalıdır. İç cephelerde beton ve sıva tarzı zeminlerde son kat ürün renginde renklendirilmiş Alligator İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ile astarlama yapıldıktan sonra Alligator Kratos uygulanabilir. Saten alçı tarzında zayıf ve kolay deforme olabilecek yüzeylerde, yüzey mutlaka Alligator İç Cephe Macunu ile macunlanmalıdır.

Yüzey Hazırlık

Macunlu yüzey zımparalandıktan ve Alligator Macun Astarı ile astarlandıktan sonra, yüzey üzerine Alligator İç Cephe Geçiş Astarı veya kaplama astarı ürünün rengine uygun renklendirilip uygulanır ve düzgün bir yüzey oluşturulur. Alçılı yüzeylerde Alligator Macun Astarı’nın üzerine belirtilen diğer astarlar daha iyi aderans oluşturmak için önerilmektedir. Dış cephelerde beton veya çimento esaslı düzgün yüzeylerde direkt olarak Alligator Silikonlu Dış Cephe Astarı veya Alligator Akrilik Dış Cephe Astarı üzerine Alligator Kratos uygulanabilir.