Brüt Beton Görünümlü Boya

Enler Yapı,profesyonel ekibi olarak bu yazımızda sizlere beton dekor üzerine yaratıcı fikirler ve birbirinden güzel örnek dekorlar sunuyoruz. Duvar Kaplama,Oturma odasından, yemek odasına, yatak odasından, kış bahçesine kadar hemen her alanda rahatlıkla uygulayıp, ufak dokunuşlarla mükemmel tasarımlara dönüştürebileceğiniz beton dekorlar hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey bu yazıda olacak. Eğer duvarlarınızda uygulamak istediğiniz dekora tam olarak karar veremediyseniz Şuan doğru Sitede desiniz

beton görünümlü fiber duvar  panel beton görünümlü fiber duvar  panel,Beton kalıp sisteminin başka bir çeşidini yansıtan Alligator Kratos,beton dokulu duvar paneli, çelik kalıplarla yapılan brüt beton görünümü ile günümüz modern mimarisi için bulunmaz bir alternatif oluşturuyor. orjinal bir doku oluştururken mekana bir loft etkisi veriyor.

Brüt Beton Görünümlü Sıva, Brüt Beton Görünümlü Sıva,Beton Görünümlü Duvar Boyası,Geleneksel olarak sıcak ve rahat bir yatak odası ortamı için akla gelen ilk düşünce beton olmayabilir de olsa, bu malzeme birçok insanın hayal edeceğinden çok daha estetik ve sağlıklı dır.