Alligator Chalky-Kara Tahta Boyası

Alçı ve Duvar Yüzeyleri,karatahta haline çeviren su bazlı akrilik boyadır. Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir. Silinebilir,yıkanabilir ve dayanıklıdır. Yüksek pigmentasyon özelliğine sahiptir.

UYGULAMA

Kuruduktan sonra tebeşir uygulaması yapılabilir.silinebilir, yıkanabilir,alkaliye dayanıklı dır,dayanıklıdır.Yüksek pigmetasyon özelliğine sahiptir. Ahşap, MDF, ham seramik, polyester, kağıt vb. yüzeylerde kullanılabilir.

Renkler Kendi Arasında karışabilir. Katlar arası ortam sıcaklığına baglı olarak 1 saat kadar beklenmesi gerek. Kullanılan malzemeler su ve sabunla temizlenebilir.Kesinlikle Sağlığa zararlı toksit madde içermez.

 

Alligator Chalky Kara Tahta Boyası ile istediğiniz alan, sizin hayal gücünüzü geliştirebileceğiniz Kara Tahtaya dönüştürüyor. İsterseniz mutfağınız, isterseniz çocuğunuzun odası, ofisiniz veya cafenizin menüsü… Seçim sizin!

Not:// Karat tahta boya ları alligator boya renk tüpleri sayesinde istenilen renk yapılabilmekte olup,deneyimli ustalar tarafından uygulanması tavsiye edilir