Dış Cephe Duvar Kaplama

Dış Cephe Duvar Kaplama,Duvar modeli seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta desenlerin büyük desenli, küçük desenli, sıralı veya sıralı olmayacak şekilde olması önemlidir. Örneğin antre duvar modellerini seçerken alanda en az 7 kapı bulunduğunu desenleri böleceğini düşünürseniz daha az desenli kapılarınıza uyacak şekilde ve antre genişliği 120cm olduğunu bilerek 60cm mesafeden gördüğünüzde size hoş görünecek ürünler seçmelisiniz.  

Neden dekoratif duvar kaplama?

Duvar kaplama uygulaması tüm daireniz için sadece bir hafta sürmektedir.bu bile tercih nedeni olmaktadır. Bunun yanı sıra satın aldığınız kaliteli bir duvar modeli 15 yıldan fazla kullanılabilir. Maliyet hesabı yaptığınızda boyadan daha ekonomik olduğunu görürsünüz bunun yanı sıra çok şık mekanlarınız olur ve mekanlarınızın değeri artacaktır.

Duvar model Uygulaması  

Duvar sıvası temiz yüzeylerde uygulamak çok kolaydır. Fakat zemin eski veya hatalıysa zamanınızın çoğunu bu zemini düzeltmek alabilir. Sağlıklı bir sonuç almak için duvar kaplaması uygulamadan önce duvardaki kabarmalar, eski duvar kağıdı kalıntıları ve duvardaki nem ve su problemleri çözülmelidir.